Plaats Datum Spelend team Tijd Ordedienst Scheidsrechter
Wijster Woensdag 20-11-2019 MW1 19.00 uur Diana Ipema
Westerbork Zondag 24-11-2019 D1 10.30 uur Lisa Roest - Dané de Jong Femke Hendriks
B2 11.15 uur Lisa Roest - Dané de Jong Femke Hendriks
B1 12.15 uur Linda Eefting - Roelie Speelman Daniëlle Nijland
DS2 13.15 uur Linda Eefting - Roelie Speelman
DS1 14.35 uur Elsbeth Brouwer - Tineke Löhr
Kassa 13.50 uur: Janneke Scholtmeijer - Marije Kruiper
E1 15.45 uur Elsbeth Brouwer Tineke Löhr
Wijster Woensdag 4-12-2019 MW1 19.00 uur Diana Ipema
MW2 19.45 uur Diana Ipema
Wijster Zondag 8-12-2019 E1 10.30 uur Larissa Abbing - Sevanie Abbing Annelies Mulder
B2 11.25 uur Larissa Abbing - Sevanie Abbing Annelies Mulder
B1 12.25 uur Annet Wilting - Cindy Gils Bernard Cheret
DS2 13.25 uur Annet Wilting - Cindy Gils
Wijster Woensdag 18-12-2019 MW2 19.45 uur Ruud Krijt
Wijster Woensdag 8-1-2020 MW1 19.00 uur Ruud Krijt
Westerbork Zaterdag 11-1-2020 DS2 19.30 uur Irma Wielink - Marije Kruiper
DS1 20.50 uur Irma Wielink - Marije Kruiper
Kassa 20.15 uur: Marjan Oosterloo - Ellen Oosterloo
Westerbork Zondag 12-1-2020 D1 12.55 uur Demi Kammer - Linda Meppelink Lisa Meppelink
B2 13.40 uur Femke Hendriks - Dané de Jong Sanne Meppelink
B1 14.40 uur Femke Hendriks - Dané de Jong Sanne Meppelink
Wijster Woensdag 15-1-2020 MW1 19.45 uur Diana Ipema
Wijster Zondag 26-1-2020 D1 10.30 uur Cindy Gils - Annet Wilting Liesbeth Scheerooren
B2 11.15 uur Cindy Gils - Annet Wilting Liesbeth Scheerooren
B1 12.15 uur Lidia Brouwer - Joanne Heling Ryanne Dekker
DS2 13.15 uur Janet Pomper - Inge Wolters
DS1 14.30 uur Janet Pomper - Inge Wolters
Kassa: 13.50 uur: Linde Wolters - Anniek Bos
Wijster Woensdag 5-2-2020 MW2 19.00 uur Ruud Krijt
MW1 20.00 uur Ruud Krijt
Westerbork Zaterdag 8-2-2020 DS2 19.00 uur Kim Löhr - Marjan Oosterloo
DS1 20.20 uur Kim Löhr - Marjan Oosterloo
Kassa 19.45 uur: Fenna de Vries - Ylse Vredeveld
Westerbork Zondag 9-2-2020 E1 11.05 uur Lotte Drost - Janiek Koerts Larissa Abbing
B2 11.50 uur Lisa Roest - Elsa Brouwer Sevanie Abbing
B1 12.50 uur Lisa Roest - Elsa Brouwer Sevanie Abbing
Wijster Zondag 1-3-2020 D1 11.00 uur Isa Wilting - Britt Padding Gwen Jelsma
Wijster Woensdag 11-3-2020 MW2 19.00 uur Diana Ipema
MW1 20.00 uur Diana Ipema
Wijster Zaterdag 21-3-2020 DS1 20.20 uur Cindy Gils - Annet Wilting
Kassa 19.45 uur: Greetje Bouwmeester - Gerda Santingh
Wijster Zondag 22-3-2020 E1 10.10 uur Marloes Mulder - Annelies Mulder Edsyila Pomper
D1 11.05 uur Marloes Mulder - Annelies Mulde Edsylia Pomper
B2 11.50 uur Marjolein Stehouwer - Sanne Meppelink Ryanne Dekker
B1 12.50 uur Marjolein Stehouwer - Sanne Meppelink Esther Lubbinge
Westerbork Zondag 5-4-2020 E1 10.00 uur Judith Kant - Henrieke Timmer Joanne Heling
B1 10.55 uur Judith Kant - Henrieke Timmer Marije Heling
B2 11.55 uur Daniële Nijland - Rianne de Rouw Janke Heling
DS2 12.55 uur Elsbeth Brouwer - Roelie Speelman
DS1 14.20 uur Elsbeth Brouwer - Roelie Speelman
Kassa 13.45 uur: Inez Vrieling - Kim Lubbinge
Wijster Woensdag 8-4-2020 MW1 19.45 uur Ruud Krijt
Wijster Woensdag 22-4-2020 MW2 19.00 uur Diana Ipema
MW1 20.00 uur Diana Ipema